Ladaa myydään paljon Englannissa

Melko tavallinen vastaantulija maa teillä.ilosia ovat kuljettajat ja hämmästelevät auton erinomaisia ominaisuuksia.Niitä ei Englannin surkea teollisuus koskaan pystynyt kehittämään.Se luhistui lopullisesti muutama vuosi sitten ja ei nouse koskaan
3402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Totta. Minunkin mielestäni Lada on paljon parempi kuin Rolls Royce tai Bentley.
Ei Englantilaisista autoista ole mihinkään.

Äänestä

Ladahan on yhtä yleinen brittiteillä kuin Lada 110- malli New Yorkin taksina. Wall Streetin liikemiehet arvostavat Ladan muhkeita tiloja, hienostunutta hajua ja mahtavaa turvallisuusajattelua. Kuljettajat arvostavat myös Ladojen kevyttä ohjausta suurkaupungin kaduilla. Yhtä hyviä ajo-ominaisuuksia ei ole missään muussa taksikäytössä olevassa autossa. Näin kertovat luotettavat paikalliset lähteet.

Äänestä

Onko lada tosiaankin niin hyvä auto. Pitäisikö mennä vaihtamaan uusi Jaguaarini ladaan.
Saisi vielä vähän tuhluurahaa vaihdossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ilosesti yllättynyt kirjoitti:

Melko tavallinen vastaantulija maa teillä.ilosia ovat kuljettajat ja hämmästelevät auton erinomaisia ominaisuuksia.Niitä ei Englannin surkea teollisuus koskaan pystynyt kehittämään.Se luhistui lopullisesti muutama vuosi sitten ja ei nouse koskaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu