Samsung X-460 ja T9

Moikka

Olenko oikeassa että kyseisestä puhelimesta ei saa ennakoivaa tekstinsyöttöä pois päältä?

Kuinka Te olette oppineet kirjoittamaan sillä viestejä?
2319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

täytyy painaa vaan tarpeeksi kauan siitä oikean puolisesta ylimmäisestä valikkonäppäimestä(missä on ne kolme pistettä :) )itsekin ihmettelin tuota juttua alussa, mutta sitten jotenkin vahingossa opin sen.

Äänestä

Enkä meinannut löytää muutosta mistään. Opus piti lukea kokonaan läpi jotta kielimuutos löytyi. Sitten rupesi lyyti kirjoittamaan oikein.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Josse kirjoitti:

Moikka

Olenko oikeassa että kyseisestä puhelimesta ei saa ennakoivaa tekstinsyöttöä pois päältä?

Kuinka Te olette oppineet kirjoittamaan sillä viestejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu