Siinä vasta kaunis nainen onkin..eipä kovin moni urheilija pärjää helille ulkonäön perusteella!
Heli Koivula
Man
1310108
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Minäpäs oonkin nähny Heli Koivulan livenä alasti saunassa, kun Heli oli 17 vuotta. Oon Helin vanha perhetuttu. Mä olin käymässä niiden mökillä ja sitten saunottiin Helin kanssa kahdestaan. Oli se jo sillon kaunis ja tiukka kroppa ja peppu.
Eeeiiikä... kerro lisää. Minkä ikäinen olit itse? Ihanko kiltisti vaan saunoitte kahdestaan? Millainen puska Helillä oli?
mäki haluun kuulla
Luuletteko te vitun ääliöt et joku on oikeesti ollu sen kans saunasa..hei haloo..joo määki olin kerran jeesuksen kans juomasa..oli vitun moinen puska leuasa
Meninpäs minä lankaan... eihän KUKAAN ole KOSKAAN ollut Helin kanssa saunassa. Aina kun Heli menee saunaan niin laitetaan kolme panssariovea suojaksi ja muutama hampaisiin aseistettu vartiosotilas ovelle. Ettei KUKAAN vaan KOSKAAN menisi Helin kanssa saunaan. Ja ennen kuin kukaan saa mitään hupsuja ajatuksia päähänsä, niin todetaan samalla että Heli ei ole KOSKAAN harrastanut seksiä KENENKÄÄN kanssa. Joka muuta luulee on "vitun ääliö", kuten Sapatti fiksuna tietää.
onpas homo hintti hh:lla hauskaa..
On muuten tosi kivan näköinen siviilivaatteissa tämä Heli. Oli esittelemässä meikkejä tai semmosia eräässä kaupassa. Heli napapaidassa; aah! Helihän oli aikoinaan yksissä tämän englantilaisen keihäs-Steven kanssa, hänhän voitti nytkin Euroopan mestaruuden. Kyllä Heli siis tietää, miltä kunnon keihäs maistuu, ei ole tyttö kokematon.
Heli "OLKA" Koivula. Et sitte ei oo törkeempiä olkapäitä/hartioita nähty kuin Olka Koivulalla on. On niitä Suomen maajoukkoeessa kauniimpiakin urheilijoita. Esim. moukarinheittäjä, omistaa kauniit pitkä vaaleat hiukset.
Hyvä että keihäs Steve huomas ja Olka Koivula jäi lehdelle soittelemaan kun keihäsjätti lemppas sen.
Voi herttinen, onpahan kamalat olkapäät ja hartiat! Sä oot ite varmaan varpaanvälejä myöten TÄYDELLINEN... Täytyy kait sitä kauniillakin ihmisellä sentään jotakin "virheitä" olla. Onhan se tosiasia, että Heli on todella kaunis ja hyväkroppainen nainen.Ja tämän pystyn toteamaan, vaikken itse mikään missi olekkaan, ihan vaan tällänen suht` mukavan näkönen tavallinen nainen.
Joo onpa todella kaunis. Verratkaa kuvaa vuodelta 94- Siinä tää akka on omannäköisenä eli tummatukkasena. (jossain lehes oli kuva)Vittu..oottekste nähny sen ikenet ku näkyy sen nauraessa? Mikä täs ämmässä ny niin kaunista on??kertokaa ku mä en löydä siit mitään kehuttavaa!!!
Vielä ne rumat ikenet... Mun mielestä ikenet sais näkyä monelta muultakin hymyillessä, kunhan edes naureskelisivat!
on aivan tajuttoman kaunis tyttö siis täysin malliainesta eikä oo lihaksiakaan nii paljo kun Helillä. Muutenkin korkeshyppäjät on aika jesbabyjä.
Mä törmäsin Heliin ravintolan vessassa.. tai heidi ei ollut kyllä mahtua sinne valtavan egonsa kanssa.. kyllä loi muija kylmiä katseita kanssapissijöihinsä.. voi sitä ylimielisyyden määrää..ei ees hanaa sammuttanut pestyään kouransa.. ja ne pallo-olkapäät, vois saada kipeetä jos uskaltais sitä jäänaista likempää kulkea.. ei kyllä tee mielikään.