164 , mistä omistajan käsikirja?

tuli sitten -89 164 2,0 TS hankittua mutta kun autossa ei ollut huoltokirjan lisäksi muuta kirjallisuutta niin ainakin omistajan käsikirjaa kaipailisin,eihän noista nappuloista muuten mitään tiedä....heh.......mistäs semmoisen saattaisi löytää???
3613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

OMISTAJAN KÄSIKIRJOJA
Klubilla on uusia käyttämättömiä omistajan käsikirjoja Alfa Romeon tyyppeihin 75, 155 ja 164. Kirjat kattavat seuraavat variaatiot: Alfa 75 TS 2.0, V6 3.0, Turbo, 1.6; Alfa 155 TS 1.8 TS 2.0, V6 2.5; 164 2.0 TS, 3.0 V6. Näitä suomenkielisiä kirjoja ei myydä, mutta jäsenet, joilla on ko. Alfa Romeo, saavat niitä ilmaiseksi klubikokouksissa tai postitse maksamalla lähetyskulut 1,50 euroa.

Timo Jaatinen, (09) 303 669
jaatinen (AT-merkki) aref.fi

Äänestä
  • posti toi tänään kirjan. Kyselin sitä myös tuolla alfa-webissä ja ylimääräinen löytyi......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tikkimies kirjoitti:

tuli sitten -89 164 2,0 TS hankittua mutta kun autossa ei ollut huoltokirjan lisäksi muuta kirjallisuutta niin ainakin omistajan käsikirjaa kaipailisin,eihän noista nappuloista muuten mitään tiedä....heh.......mistäs semmoisen saattaisi löytää???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu