vaihan black 2h!!! black scimmyyn

vaihan black 2!!!!black scimmyyn ja 1k käteistä!!!! addatkaa runes tai laittakaa tänne viestiä!!!!! kiire!!!!!!!
3177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tai voisin vaihtaa black 2h!!! mith scimmyyn tai black scimmyyn!!!! oon nyt runes!!! eli heti voin tulla vaihtamaan!!!!!! ja kiire on kova!!!

Äänestä
  • Niin selviät nopeammin.

    Äänestä

mulla ois black longsword.mä voin vaihtaa sen joss sulle käy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mcrams50 kirjoitti:

vaihan black 2!!!!black scimmyyn ja 1k käteistä!!!! addatkaa runes tai laittakaa tänne viestiä!!!!! kiire!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu