Tuota olen vastannut useisiin foorumin kysymyksiin ja olisi ihan kiva tietää että onko neuvot auttaneet joten antakaapa ihmiset palautetta saamistanne neuvoista ovatko toimineet ja jne
Kysymyksiä
Admin
3136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Lueppa kysymyksiä ja löydät yleensä lopuksi tiedon auttoiko annetut ohjeet.
Täällä saa antaa kaukoparannusta ilmaiseksi, eikä kukaan vaivaudu edes kertomaan, oliko rahanarvoisista neuvoista apua. Tyypillistä tässä pahassa maailmassa.
Tällä palstalla ei ole sentään haukuttu, jos neuvo ei ollutkaan hyvä. Se kyllä auttaa jaksamaan - ainakin jonkin aikaa.
>Täällä saa antaa kaukoparannusta ilmaiseksi, eikä kukaan vaivaudu edes kertomaan, oliko rahanarvoisista neuvoista apua. Tyypillistä tässä pahassa maailmassa.
Tällä palstalla ei ole sentään haukuttu, jos neuvo ei ollutkaan hyvä. Se kyllä auttaa jaksamaan - ainakin jonkin aikaa.<
Juuri noin on asia!
Mikä ihme on jottei, ilmaisista ja toisen joskus kovastakin vaivannäöstä voi edes kiitosta antaa.
Kun saavat avun ilmaiseksi, niin häipyvät kuin pieru saharaan, kunnes taas ongelmien tullen tulevat apua hakemaan.