entäs sitten

millanen paikka se on?=???
4621
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sampola on aivan kauhee paikka!!

Äänestä

monesti vellamontiellä. jotain suunnittelivat ja iskivät yhteen rappuun ja toi sieltä useita nuoria tyttöjä ja laittoivat autoon. sitä ennen sieltä oli haettu 'tummia'

Äänestä

Huonosta maineesta huolimatta Sampola on hyvä ja rauhallinen paikka asua. Ei täällä ole yhtään sen enempää narkkareita, pulsuja tai muita rikollisia kuin millään muullakaan asuinalueella.

Äänestä
  • sampolasta ,näin on .niitä on joka paikassa, mut tosiaan täällä on kiva asua ,minusta ainain:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


se SAMPOLA kirjoitti:

millanen paikka se on?=???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu