voisitko katsoa onko mies tulossa elämääni ja minkänäköinen?? olen 22 vuotias ruskeahiuksinen ,härkä horoskoopissa.
Taralle
härkä22
1101
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Unohda nyt tuo miettiminen koska mahdollisesti mies ilmestyy elämääsi. Rakkaus tulee kun se on tullakseen ja anna sen silloin tulla. Tuo levottomuutesi saattaa tuntua piinalliselta, yritä rauhoittaa mielesi. Siten pystyt elämään tasapainoista ja onnellista elämää ja silloin kun et ajattele mahdollista rakkautta niin se ilmestyy kuin varkain.
Näen kaksikin miestä, jotka kiinnostuvat sinusta. Sinun on kuunneltava sydäntäsi silloin kun se on ajankohtaista. Olet levoton ja haluaisit kohdata rakkauden heti, saatat kokea pienen romanssin vuodenvaihteessa, mutta vasta kesällä rakastut.
Varsinkin loppukesä tulee olemaan onnellista aikaa.
Muuten näkisin että sinun yleensäkin tulevana vuonna pitäisi muuttaa ajattelutapaa ja pohtia sitä mikä sinulle oikeasti on tärkeää. Olet nuori ja sinulla koko elämäsi edessä, elämässäsi tulee tapahtumaan paljon ja selviät kaikesta hyvin koska olet maanläheinen ja harkitsevainen. Muista että vastoinkäymiset kasvattavat ja tekevät sinusta aina vain voimakkaamman !
Rakkaudentäyteistä vuotta 2006 !