eikö ookin mukavaa!!

eikö ookin mukavaa kun nite train lopetetaan??!!
mun mielestä se oli niin turha paikka, eikä oo jääny vaan ku ikäviä muistoja.. tuskin kukaan on erimieltä siitä että on hyvä et porin luuseriravintola siirtyy historian kirjoihin.. :)
2440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ookkos ajatellut et ne luuserit siirtyy sitte samalla muihin baareihin, pai pai kino, vaiks se onkin aivan hanurista

Äänestä

pääsin useamman kerran jatkoille. Ei siinä mitään vikaa ollut. Yksi paikka sulkee vielä, luulen ma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onnellinen kirjoitti:

eikö ookin mukavaa kun nite train lopetetaan??!!
mun mielestä se oli niin turha paikka, eikä oo jääny vaan ku ikäviä muistoja.. tuskin kukaan on erimieltä siitä että on hyvä et porin luuseriravintola siirtyy historian kirjoihin.. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu