Plussasin!!!

Voi tätä elämän ihanuutta. Ei voisi paremmin lähteä uusi vuosi käyntiin. Mies on onnesta sekaisin ja minä myös. Hyvät uudet vuodet kaikille odottaville ja yrittäville!!
4489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onnittelut sinulle! Minä plussasin tiistaina, ja en oikein vieläkään tahdo ymmärtää asiaa. Täällä nyt miehen kanssa vietetään rauhallista uuden vuoden aattoa odotus/vauva -palstoja lukien :) Hyvää uutta vuotta teille!

p.s. alkoholitonta siideriä on..

Äänestä
  • Onneaa teille kaikille. Meilläkin plussattiin tiistaina. Hyvää uutta vuotta

    Äänestä

Paaaaljon onnea!!!

Äänestä

Minä myös plussasin eilen. Ja huomenna tarkoitus tilata aika neuvolaan. Oli muuten todella ihana aloittaa näin uusi vuosi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Voi tätä elämän ihanuutta. Ei voisi paremmin lähteä uusi vuosi käyntiin. Mies on onnesta sekaisin ja minä myös. Hyvät uudet vuodet kaikille odottaville ja yrittäville!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu