5-50 mobil

2.2 16v ooppeliin???
72520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

sen huoltokirjasta äkkiä tarkistat.

Äänestä

vaan halvinta täyssynteettistä , oli se sitten turboa tai biltemaa ni hyvin menee

Äänestä
  • 20 000 km menee yhtä hyvin.

    Äänestä

ei hyvä, 5w40 tai 0w40 tämän päivän autoihin

Äänestä
  • Itsellä Mobil 1 5W-40 (löytyy myös Synt S 5W-40, joka on eri tavaraa), tai sitten tuo 0W-40.

    Äänestä

syötän 2.2 ompulle teboilin diamondia. viimeks kului
10.000lla lähes puoleen väliin tikkua. ajettu 165tkm

Äänestä
  • ja suositeltiin talveks just tota rally formulaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikee valinta talveks kirjoitti:

2.2 16v ooppeliin???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu