ne ei lopu. oon täysin varma, että ne on kestänyt jo sen annettun noin 2 kk.
muilla hahmoilla kyllä pääsee. oon lähettäny asiakaspalautettakin mut ei sekään oikeen auta.
lisäks, aina jollain toisella hahmolla ollessani ja etsin sen hahmoni jolla on porttari, niin siihen tulee että olisin muka KÄYNYT viimeksi silloin kun YRITIN käydä.
:S onko teillä jotain kokemusta tälläsest?
muilla hahmoilla kyllä pääsee. oon lähettäny asiakaspalautettakin mut ei sekään oikeen auta.
lisäks, aina jollain toisella hahmolla ollessani ja etsin sen hahmoni jolla on porttari, niin siihen tulee että olisin muka KÄYNYT viimeksi silloin kun YRITIN käydä.
:S onko teillä jotain kokemusta tälläsest?
Vastaukset 10
Vanhimmat
Minulla on aina ollut sillai, että kun ei yhdellä habboukolla pääse, ei pääse muillakaan, eli ne on tallentanut IP-osoitteen. Mutta aina oon kuitenkin jossain vaiheessa päässy habboon takas. Kaks kerta näin on tapahtunu, toinen kerta tais olla jotain 2-4h ja toinen 24h.
Olisiko sinulla joku bugi? Mutta jos et tarkkaan ole laskenut päiviä, saattaa porttikieltoa hyvinkin vielä olla jäljellä. Onko jossain vaiheessa ollut niin, että sinulla on ollut ns. koneporttikielto, eli et ole päässyt siltä koneelta millään ukolla?
Itselleni ei tuollaista ole sattunut, että ainoastaan yhdellä ukolla ei pääse.
joops mä tiiän
sä oot saanut portti kiellon kun olet ollut poissa habosta ja siksi sinä pääset muilla hahmoilla ja se tekee sen mullakin silali että sanoo et olis päässyt sillon.
Ja jos olet paikalla kun saat portti kiellon et pääse millään
ok?
Minkä rikoksen oot tehy?
mä kyl taisin olla paikalla sillon kun se tuli.
Rike oli joku virtuaaliseksin ehdotteleminen :D vaikka ei se ihan niinkään mennyt. ihmettelen vaan, miks niinkin paljon kun 2kk tuli, vaikkakin vaan yhdelle hahmolle.
joo mullakin on kahen kuukauen portari mut se loppuu jo huomennna
mulla kans 60pv porttari..liian pervo huoneen nimi..ja sit siihen viel päälle porttari kiroilust =(
happo on tyhmä. ei oo tarvikkeita ja jokku varastaa niitä pyh.kattokaa itteenne peilistä jokka siä pelaa. menkää esim:aapeliin tai jonnekki. te ootte menny väärään paikkaan. kelakkaa filmiä taaksepäin . häypykää sieltä äkkiä!!!!
mitä sit tääl pyörit jos habbo on nii paska???
aapeli ei ees oo kunnon peli se on vaa joku arkade paikka ku nyt testasin.. IHAN PASKA
ei se vastas siihen et happo on surkee EI HABBO..
No mul on ollu kerran habos porttari 6 tuntii vaa :O
Mut tiiän itekki syyn!