osaisiko joku kertoo hyvää korva-,nenä-ja kurkkutautien erkoislääkäriä mehiläisessä kielotiellä vantaalla ja jos vielä olis erikoistunnu aikuisten korva ongelmiin?
Kiitoksia näin etukäteen jos joku satuissi tietämään!!!
Kiitoksia näin etukäteen jos joku satuissi tietämään!!!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kaikki erikoislääkäritkin ovat käyneet "samat koulut", joten varmasti et ole niin ainutlaatuinen ihminen, ettei sinulle kelpaisi kuka tahansa ko. alan erikoislääkäri. Kerrassaan merkillisiä nämä kysymykset "hyvästä" lääkäristä. Millä mittareilla mittaatte onko joku hyvä ja jonkun toisen mielestä vähemmän "hyvä" voi olla loistava jne. Ammattimiehiä ovat kaikki.
tota että olisi erikoistunnut tai "kiinostuksen kohteena" noi aikusten korvaongelmat. Mulla on meinaan huonoja kokemuksia myös eräästä nenä-, korva- ja kurkutautien erikoislääkäristä, en viitsi nytten mainita kenestä ja mistä lääkärikeskuksesta on kyse, että siksi kyselen.
kyllä mä tiedän että ne kaikki on saman koulun käynny. Mutta kuitenkin heissä voi olla eroja jotkut todella otavat tosisaan potilaanssa/asiakaanssa ja kuntelevat tätä ja yritävät tosisaan löytää syyn ongelmaan/ongelmiin, ja jotkut vaan eivät ota todesta potilasta/asikasta
meni sitten otsikko vähän väärin se piti tietysti olla tarkoitinkin enemän, ehkä tajusitte sen mutta kuitenkin pieni korjaus.
Tiedän mitä tarkoitat hyvällä lääkärillä.Äläkä välitä tuollaisista knk:n tapaisista mölleistä,jotkut ei vaan ymmärrä kaikkea edes selittämällä.
Hilla Levosta olen kuullut kehuja ainakin meniere-palstalla.Toimii juuri Kielotiellä ja on kuulemma asiallinen ja kuunteleva.Nääs osana ammattitaitoa on myös taito kuunnella ja perehtyä potilaan asioihin eikä vaan murahdella ja lähettää potilas lasku kourassa kotio.
ovat erikoistunut rahastamiseen..