Kuristan sut kili

tänne palstalle. MISSÄ SE SHERIFFI ON?? PALSTALLE SHERIFFI KIITOS!
2230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

täällä olen

Äänestä

No miksi luet niitä hänen kirjoituksiaan, aika helppo jättää lukematta. Ohitat vaan kaikki kilit !

En tiedä melko "epämiellyttäviähän" ne on nuo Kilin runot, mutta joku mua niissä vaan huvittaa.
Kyllä tämä rakkausrunot-palsta on joskus todella tylsä ja täynnä no ei niin kovin hyvää lällyttelyä :)
Sori, ei ole tarkoitus ketään erityisesti mollata, hyviäkin on mukana. Toisaalta nämä ovat makuasioita, joten kaikilla on sana vapaa.

Minä luulen, että kili on kohta sanottavansa sanonut, tai sitten hänen mielikuvituksensa on ihan tietyn sorttinen vain :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jos tulet vielä kirjoitti:

tänne palstalle. MISSÄ SE SHERIFFI ON?? PALSTALLE SHERIFFI KIITOS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu