Hei Tara!
Olen leijonanainen vm.-63.Tällä hetkellä vähän yksinäistä ja pelkäänkin sitä.Aina ei jaksa ymmärtää ,miksi näin on.Ukkomiehiä kyllä olisi,mutta se on väärin eikä ne suhteet tee muuta kuin lisää huonoa oloa.Ymmärtäistkö minua ja loisit uskoa tulevaa? Kiitos Sinulle!
Olen leijonanainen vm.-63.Tällä hetkellä vähän yksinäistä ja pelkäänkin sitä.Aina ei jaksa ymmärtää ,miksi näin on.Ukkomiehiä kyllä olisi,mutta se on väärin eikä ne suhteet tee muuta kuin lisää huonoa oloa.Ymmärtäistkö minua ja loisit uskoa tulevaa? Kiitos Sinulle!
Vastaukset 1
Vanhimmat
Sinä olet leijona ja "hallitsija" ! Otatko vakavasti
itsesi, elämäsi,onnellisuutesi ja mahdollisuutesi ?!
Jätä hyvästit vanhalle, jo palvelelleelle. Olet jo kypsä uusiin siirtoihin ja kokemuksiin.
Elämäsi ei tule sujumaan ihan odotustesi mukaisesti. Älä kuitenkaan menetä toivoasi. Sinulle tarjoutuu mahdollisuuksia korjata sellaista mikä kaipaa korjaamista. Paljon riippuu nyt siitä miten hyvin sinä itse hallitset elämääsi. Olet ehkä tehnyt ihmissuhteissa, rakkaussuhteissa, vääriä ratkaisuja mutta jätä ne taaksesi. Tehtyä ei saa tekemättömäksi ja virheistään oppii ! ( Ainakin jossain vaiheessa! )
;)
Vuoden ensimmäisten kuukausien aikana elämä koettelee sinua. Taistele ja ota elämäsi hallintaan !
Tunne-elämäsi näyttää hyvin mielenkiintoiselta. Sydänsurujakin näkyvissä mutta myös sopusointuista ja miellyttävää tulossa. Älä kiirehdi turhaan vaikka kohtaat sinua kiinnostavia miehiä, jätä tosiaan ne ukkomiehet. Jostain syystä ne piirittävät juuri sinua. Pidä ovet avoimina ja ole vastaanottavainen ja luottavainen. Katso mitä vuosi tuo tullessaan. Olet kiinnostava monien silmissä.
Vasta loppuvuodesta kohtaat henkilön, joka poikkeaa täysin aiemmin tapaamistasi. Tämä mies voi tuoda elämääsi jotain aivan uutta ja ainutlaatuista.
Muista myös ystäviäsi, joista on sinulle paljon apua ja tukea. Taloudellisesti saatat menestyä hyvinkin. Älä anna vastoinkäymisten viedä energiaasi ja turhaan masentaa sinua. Sinussa on sisäistä voimaa. Ja kyllä se rakkaus siellä jo odottaa sinua. :)
Rakkaudentäytteistä vuotta !