Cheats !! huijaatko ??

Täs on tullu pelattua ainaki 2 vuotta battlee,sinä aikana on tullu kuoltua ihan vitusti!! mut välillä ihan tyhmän helposti,vaikka jos ite ammut sarjalla vihollista konepistoolilla lippaallisen tai sitten singolla suoraan kehoon tai päähän "eikä kuole",sitten se ampuu sua kerran ja sää delaat siihen paikkaan. Tuntuuko tutulta?
4696
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

itse pidän enemmän esim. sulkapallosta.

Äänestä

Siinä aiemmassa oli vaikka mitä peliporukoita "rehellisesti" pelaamassa ja juma kun ei niitä saanut tapettua millään. Ja olivat niin loukkaantuneita kun vähän vihjas et onko avut asennettuna.

Nyt uudessa en ole kertaakaan vielä tavannut moisia pelaajia. Kaikki tähän asti ollut tapettavissa. sellasia nulikoita ilmestyy sillointällöin ja tappaa omiaan huvikseen mutta onneksi on kickit ja bännit niin eipä nekään kauaa kiusaa.

Ramboja odotellessa

Äänestä
  • anna takas samal mital iha niinku vahingos ettet saa bännejä ja oot sillee niinku et "OHO"

    Äänestä

  • on kuule kirjoitti:

    anna takas samal mital iha niinku vahingos ettet saa bännejä ja oot sillee niinku et "OHO"

    mut sitte jos alat ampuu sitä takas ja tapat sen nii menetät pisteit se oli kai 4-

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Vituttaa,jos on totta!! kirjoitti:

Täs on tullu pelattua ainaki 2 vuotta battlee,sinä aikana on tullu kuoltua ihan vitusti!! mut välillä ihan tyhmän helposti,vaikka jos ite ammut sarjalla vihollista konepistoolilla lippaallisen tai sitten singolla suoraan kehoon tai päähän "eikä kuole",sitten se ampuu sua kerran ja sää delaat siihen paikkaan. Tuntuuko tutulta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu