Hellou, sheriffi

Heips serihvi, miksi nuin monta sivua vanhoja juttuja viereksii käytössä? Ei muuten, mut kun miun on ihan pakkopakko kattoo kaikki läpitte josko joku olis vastannu niihin äskettäin - ja arvaa - EI OLE! Ei sunkaan miulla vaan ole jonkun asteinen addikti?

Kiits nyt kuiteskin.
2404
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kaikki sivut paperille, jotta on viihdykettä
kun istut pytyllä. Aina pittää olla lukemista
vessassa, näin sanoo kakki-laki-§

Äänestä
  • on melko painavaa sanaa, nimittäin.

    lukemista pittee olla, kuten yllä mainitaan =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pakkopakko kirjoitti:

Heips serihvi, miksi nuin monta sivua vanhoja juttuja viereksii käytössä? Ei muuten, mut kun miun on ihan pakkopakko kattoo kaikki läpitte josko joku olis vastannu niihin äskettäin - ja arvaa - EI OLE! Ei sunkaan miulla vaan ole jonkun asteinen addikti?

Kiits nyt kuiteskin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu