Onko releet kalliita

Onko tämä kostea ilma aiheuttanut ongelmia muissa autoissa?Tuntuu,että Samarassa niitä riittää.Onko vika näissä releissä.Myydäänkö niitä halvalla tarvikeliikkeissä?Kummallista,että lähes uusi on noin häiriöitä täynnä.Ollut jo uudesta asti
2211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eihän ne releet kalliita ole, mutta enen kuin ostat uuden niin kokeile laittaa vaikka CRC:tä niihin liittimiin...Vaikuttais että ne on hapettuneet....

Äänestä

ne on kalliita!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuima mies kirjoitti:

Onko tämä kostea ilma aiheuttanut ongelmia muissa autoissa?Tuntuu,että Samarassa niitä riittää.Onko vika näissä releissä.Myydäänkö niitä halvalla tarvikeliikkeissä?Kummallista,että lähes uusi on noin häiriöitä täynnä.Ollut jo uudesta asti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu