ajettelin vaan

tuli vaan mieleen kysyä tuosta minish capistä oon vetynänyt ajat sitten (varmaan 2 vuotta) niin silti vaikka on mennyt sen läpi niin siellä kirjaston edessä on se vartija ja se sanoo jotain:täällä on liian vaarallista ja sinne päin niin voiko sinne enää päästä mitenkään
2178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinne kirjastoon ei pääse enää pelin vedettyä läpi. Itsekkin yritin monella eri tavalla päässä sinne, mutta enpä päässyt :S

Äänestä

Ja ne elukatkaan ei palaa :( Kuka tietää, miten saa sen talonrakentajan (joka kulkee ihmeelliset vaatteet päällä siinä kattilassa(kissaisassa paikassa)),siis se joka rakentaa dinille, nayrulle... ja sille faroelle, vai mkä onkaan.. taloja.. se käskee karkottaan ne kisumisut pois sieltä, ennen vaatin voittoa.. Miten ne kissat saa siletä poisss!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


scepi kirjoitti:

tuli vaan mieleen kysyä tuosta minish capistä oon vetynänyt ajat sitten (varmaan 2 vuotta) niin silti vaikka on mennyt sen läpi niin siellä kirjaston edessä on se vartija ja se sanoo jotain:täällä on liian vaarallista ja sinne päin niin voiko sinne enää päästä mitenkään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu