Mitä tehdä, kun aina kun msn messengerissä alan näyttää webkamera kuvaa tai minulle lähetetään webkamerakuvaa, koko konee jökkää pahasti?
Entä mistä johtuu, että kone ei sammu millään, muutakuin käynnistysnapista muutamia sekunteja painamalla? Jos koitan käynnistä-sammuta kautta, mitään ei tapahdu!
Tyttö pahassa pulassa..
5
754
Vastaukset
- Wainö
Ottamatta kantaa siitä minkälaista kuvaa sinä webbiin lähetät,niin konekin on tavallaan kuin ihminen.
Ei sitä haluta "sammua" jos on kivaa kuvaa sen silmissä.
"Jökkääminen" on ihan luonnollista sen mielestä.- tyttö
Ahahah. Sinähän sen tahtoisit nähdä! :D
Eikun oikeasti, mikä mahtaa koneessa olla vialla, ihan uusikin vielä on. - aatos
tyttö kirjoitti:
Ahahah. Sinähän sen tahtoisit nähdä! :D
Eikun oikeasti, mikä mahtaa koneessa olla vialla, ihan uusikin vielä on.tohon sammuttamis ongelmaan.
aja vaikka Ad-awarella niin voi toi sammutusongelma ehkä loppua.
Mulla ainakin vastaava ongelma yleensä poistuu ihan Ad-awaren ajolla - 689p89p
tyttö kirjoitti:
Ahahah. Sinähän sen tahtoisit nähdä! :D
Eikun oikeasti, mikä mahtaa koneessa olla vialla, ihan uusikin vielä on."Eikun oikeasti, mikä mahtaa koneessa olla vialla, ihan uusikin vielä on."
Yksi hupakko ehtii sekoittaa konetta enemmän kuin
kymmenen nörttiä ehtii korjata.
Jos yhteys nopeus liian alhainen niin ainakin videoneuvottelussa alkaa tökkimään....siis kummalla tahansa. koneen muisti?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku454022Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt351929Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531336- 1541222
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti42994- 191986
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.229966- 80937
- 55810
Jälkiviisauttako
Kun katsot taaksepäin, tekisitkö jotain asioita toisin kaivattusi suhteen? Vai onko kaikki mennyt, niin kuin piti?79809