Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ihme kysymys

Mikä on sellainen asia tai tilanne että ET halua seksiä naisesi kanssa, vaikka hän haluaisi? Ihme kysymys tosiaan mutta kaikennäköiset vastaukset kiinnostaa.
3638
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

että naisella on ne narualkkarit jalassa, kunnon pöksyt ne olla pitää! Ja mitä tuuheempi pesä, sen mukavempaa...

Äänestä

Kipeenä.

Äänestä

k:Mikä on sellainen asia tai tilanne että ET halua seksiä naisesi kanssa, vaikka hän haluaisi? Ihme kysymys tosiaan mutta kaikennäköiset vastaukset kiinnostaa.

v:jos oon juuri saanut tai ei enää tunteita naista kohtaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


for men kirjoitti:

Mikä on sellainen asia tai tilanne että ET halua seksiä naisesi kanssa, vaikka hän haluaisi? Ihme kysymys tosiaan mutta kaikennäköiset vastaukset kiinnostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu