Miten poliisi suorittaa turvatarkastuksen? Miten tutkittava käskytetään ja missä järjestyksessä edetään. Aloitetaanko vyötäröltä vai miten?
Oikea-oppinen turvatarkastus?
Polizei(ko?)
91393
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Miksi ihmeessä haluat tietää???
mielestäni asiaa ei voi käsitellä näillä palstoilla.
tehdään turvatarkastus seuraavalla tavalla:
Kohdehenkilö riisutaan alasti ja sit kutsutaan häntä nimellä Ben Dover...... ja laitetaan kumihanskat!
miksipä ei jos tarve niin vaatii ;)
ja sit kutsutaan häntä nimellä Ben Dover...... ja laitetaan kumihanskat......
BUUUUUUUAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAA
tää oli päivän paras
Eikös ne pedofiilirotat tee ainakin pikkutytöille turvatarkastuksen kopeloimalla lähinnä haarojen väliä.
voikin sitten ryömiä takaisin koloonsa piipittämään...
Noh ensin jalat ja kädet levälleen. Sitten hanskat
päällä tutkitaan haara sekä takamus kunnon kourinnalla, sitten edetään sekä alas että ylös
satunnaisesta järjestyksestä. Usein muuten saksanpaimenkoira, rotweiler tai dobermanni viellä usutetaan nuuskimaan varmuuden vuoksi (suojelulinjainen).
Sähköpamppu sekä usein käsiraudat jalkarautoineen
odottaa kyseistä tapausta kuljetustilanteesta.
Se miten suomen poliisi kourii, on eri asia ? CIA
kuulustelumenetelmä on toi ? Ai niin, kun "HALT, Police / CIA / FBI / NSA " kuuluu ja virkaintoinen
ihminen pysäyttää ei pidä juosta karkuun. Toisin kuin suomessa, meidän pidättäjät ampuu .38 millisillä räjähtävillä, ILMAN turhia muita löpinöitä lasertähtäimellä.
NSA Helsinki
Security guard operations
STATE ALERT: YELLOW B6
Sehän se tuottaa joskus vaikeuksia,mutta nykyään on niin hyvät vainukoirat ja röntgenit ,että kyllä ne perseeseen ja ripsipiirakan alle kätketyt kamat löytyy melko näppärästi--Että ei tässä työssä tartte sotkea paljon sormenpäitään.