mitä mieltä

kyllä lausunnoista huomaa,että on omat taustat unohtuneet ja pissa kihahtanut.kulkee ja puhuu,kuin kuningatar,vaikka ilman wallinkosken rahoja asuis koivulassa ja ajais -94 civicillä.
2604
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaikka vallinkoski olisi ölysheikki, niin rumaa miestä en ottaisi.

Äänestä

SÖPÖ SE ON VIELÄ NYKYÄÄNKIN..YHTÄ SÖPÖ KUIN JANETTE BROMANKIN

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olette lolasta kirjoitti:

kyllä lausunnoista huomaa,että on omat taustat unohtuneet ja pissa kihahtanut.kulkee ja puhuu,kuin kuningatar,vaikka ilman wallinkosken rahoja asuis koivulassa ja ajais -94 civicillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu