mitäs se Mikko nyt taas

72846
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niin, mitä se sinua kiinnostaa...? Aika hauskaa, joillakin ihmisillä tuntuu olevan yhtä suuri pakkomielle Michael Jacksoniin kuin faneilla...tosin aina vain sillon kuin jotain negatiivista ilmaantuu. lol :D

Mut joo, luulenpa että tuo juttu sovitaan, eli Michael maksaa laskut, ennen kuin juttu edes kerkeää oikeuteen. Syy miksi maksut on jäänyt maksamatta EI VÄLTTÄMÄTTÄ johdu siitä että Michael olisi rahapulassa, vaan ehkä siitä että Bahrainissa asuva Michael ei ole edes tietoinen moisista laskuista.

Ja tuskin Michael itse noita laskujaan hoitaa, eiköhän ne ole jonkun muun vastuulla ja kuten miljoona kertaa aiemminkin on tapahtunut, Michaelin työntekijät hoitavat hommansa paskasti ja näin käy.

Tai sitten Michael on oikeasti rahapulassa...

Äänestä

Sattuisko kukaan tietää että sekaantuuko se nyt lapsiin vai eläimiin....kumpikin on ainakin tullut kalliiksi,niin ei ole ihme että rahat loppuu.

Äänestä

Syytön kunnes toisin todistetaan!!!! Kuulostaako tutulta??

Äänestä

että, Michael Jakcsonilla ei ole minkään lajin kotieläintä, mutta tästä on hyvä jatkaa

Äänestä

Kill your self, Michael!

Äänestä
  • TAAS OLI MINUN VIESTI POISTETTU. TÄÄLLÄ HALLITSEE JOKU TOSI TOOPE SHEREFFI, JOKA POISTELEE TOISTEN VIESTEJÄ.

    VIESTI OLI TÄYSIN ASIALLISESTI KIRJOITETTU. MUTTA SILTI POISTETTU.

    TÄMÄ TULEE ISOLLA, KOSKA VITUTTAA SUOMI24 TOIMINTA, JOKA KUSEE NYKYÄÄN PAHASTI. TOIVOTTAVASTI TÄMÄN NÄKEE MAHDOLLISIMMAN MONI.

    Äänestä

  • SHERIFFI ? kirjoitti:

    TAAS OLI MINUN VIESTI POISTETTU. TÄÄLLÄ HALLITSEE JOKU TOSI TOOPE SHEREFFI, JOKA POISTELEE TOISTEN VIESTEJÄ.

    VIESTI OLI TÄYSIN ASIALLISESTI KIRJOITETTU. MUTTA SILTI POISTETTU.

    TÄMÄ TULEE ISOLLA, KOSKA VITUTTAA SUOMI24 TOIMINTA, JOKA KUSEE NYKYÄÄN PAHASTI. TOIVOTTAVASTI TÄMÄN NÄKEE MAHDOLLISIMMAN MONI.

    ..mutta eihän täällä oo pakko käydä ;-)
    Itsekkin satuin tänne vahingossa... ei tosissaan, kyl täällä joskus tulee käytyä huvittamassa itteään kun ei muuta keksi mut perseestähän tää tosiaan on koko mesta niinku ne ihmiset jotka täällä aina jaksaa valittaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


on jättänyt kirjoitti:

tekemättä, voi sentään: http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/4590360.stm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu