Elikäs jo pitkään tullut todella runsasta valkovuotoa, eilen tuli vieläkin runsaampaa aivan kirkasta ja hieman limaista vuotoa. Nyt huomasin sen muuttuneen vaaleanpunaiseksi. Ei mitenkään valumalla tule, mutta ihan riittävästi kuitenkin.
Mitähän tuo nyt sitten on..? Neuvoja?
PS: Soittelen toki synnärille, jos alkaa paljon tulla tms. mutten viitsisi siellä tässä vaiheessa turhaan ravata.
Mitähän tuo nyt sitten on..? Neuvoja?
PS: Soittelen toki synnärille, jos alkaa paljon tulla tms. mutten viitsisi siellä tässä vaiheessa turhaan ravata.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Juuri tuollaisilla vuodoilla on minulla aina alkanut... Nyt vaan supistuksia odottelemaan!
Hui! Eipä silti, on tässä jo odotettukin :) Jospa nyt sitten ne supparit tulisivat... Tai no supistaa kyllä, muttei kipeästi vielä.
mullakin alko vpun.vuodol!se on kai vissiin limatulppaa, vaik ei ainakaan mul hirveen limasta ollu.(lapsivesi oli kyl vaalenpunasta kans)about 4 päivää kesti ja sit synty vauhdilla tyttö!
minulla tuli myös veristä limaista vuotoa ja parin päivän päästä minulla olikin jo pieni poika vierelläni,viikkoja oli 39 :)
niin ja minulla tuli lapsivedet ja sitten 1/2 vrk päästä supparit