Nyt tarvitsisin nopeasti!!

Millä ton CommWarrior viruksen saa pois?

Jos vaan joku lukee ja osaa auttaa, niin olisin todella kiitollinen!
3555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

http://mobile.f-secure.com/tools/f-commwarrior.sis

Tuossa linkki. Asenna tuo puhelimeesi ja scannaa muistit (tuolla ohjelmalla), niin ohjelma ilmoittaa löytäneensä commwarrior viruksen ja kysyy lupaa poistaa sitä. Viruksen poiston jälkeen ohjelma käskee käynnistämään puhelimen uudestaan.

Itsellänikin on ollut tuo viirus pariin otteeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua! kirjoitti:

Millä ton CommWarrior viruksen saa pois?

Jos vaan joku lukee ja osaa auttaa, niin olisin todella kiitollinen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu