kuinkas nomi täällä pystyy jatkamaan samaan malliin vaikka on lauennut? eli siis laukeette enemmän kuin kerran? *kiinnostunut vaan tietämään*
Miehet :)
~~~~
61332
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Itselläni on tämä ominaisuus...;) onneksi...
Pystyn jatkamaan toisen varvin periaatteessa ihan
suoraan, erektion hiipumatta... ikää mulla 38.
Nuorempana parinkin orkun jälkeen oli vielä ihan kovana... nyt toisen varvin jälkeen pitää hiukan
daamin herätellä.. mutta kolmaskin kyllä lähtee 5-10
minuutin lepäilyn ja hellimisen jälkeen...;)
T. Jussi
Riippuu tietty, kuinka mones kerta on menossa parin päivän sisään ym. kuinka herkät paikat ovat. Mutta tavallisessa tapauksessa, jossa molemmat ovat tulleet ensimmäisen kerran ja molemmat kiimaisina haluavat vielä lisää, liikuttelen vehjettäni naisen sisällä hiljalleen ja veri rupeaa jälleen kertymään oikeille paikoilleen!!
Tai sitten kierähdän naiseni taakse ja rupean kiusaamaan pimppaa spermaisella kullillani takaapäin...kyllä siinä saa itsensä jälleen kovaksi!! Voi olla, että joskus vaaditaan (kolmas kertaa putkeen esim., harvinaisempi kylläkin) enemmän hellimistä ja kiusoittelevaa liikettä, mutta kyllä se sieltä!! Mikään ei ole upeampaa kuin se, että on molemmat ovat jo kerran tulleet, antaa välissä naiselle suuseksiä/sormettaa tms. ja nainen tulee toisen kerran esim. "sormen ympärille" (mahtava supistelu) ja kolmannen kerran sitten kyrvän ympärille.
Kolmannen (tai toisen) peräkkäisen kerran ongelmana voi olla liukkaus, joka voi johtua pillunkosteudesta ja siellä jo olevasta spermasta ja hiestä, jos on tullut kuuma rakastellessa. Useamman kerran kyseen ollen (tai jos tietää rakastelevansa pitkään ja laueten pari kertaa) suosittelisin, että mies ei tule sisään, vaan esim. rinnoille tai pyllylle, sillä tällöin ei "liukastele liikaa" omissa eritteissään.
Mitä useammin tulee, sen enemmän tarvitsee kitkaa, hellyyttä ja kiihotusta. Viimeisten kertojen jälkeen rupeaa kulli jo rauhoittumaan ja ei ihan heti tee mieli uudestaan, vaikka nainen pilluineen taivaanlahja olisikin!! =D
Voi mennä minuutti tai pari.
Ja sitten taas, ainoa ero on, etten yleensä laukea kuin 2-3 krt/yössä. Lopetan, jos naiselle riittää tai alkaa sattua.
joskus ei sitäkään.
35-40 vuotiaana kun oltiiin saman ikäisiä , ja lapset tehty , nejlä kertaa jäi päiväss ännätykseksi.
jos ikää ja kokemusta tarpeeksi, niin voi höylätä vaikka koko päivän. meillä yleensä ensin nautiskellaan hitailla pitkillä vedoilla, spruitataan, ollaan hetki paikoillaan, ja aloitetaan uudestaan pitkät syvät nautinnolliset työnnöt. naisen pitää olla alla, mahlat lasketaan kannun pohjalle, ei seinämille. liian liukasta ei rasiasta saa tehdä, vaan hankaus täytyy säilyttää. ei onnistu murkkuikäisiltä. ...ne, joille homma onnistuu, tietävät mitä kunnon nusaisu on. minulla pysyy jäykkänä niin kauan kuin pitää kalua sisällä, naisen pitää myös olla sopivan tiukka ja lottovoitto on, jos sattuu olemaan oravapillu.