tatuointiliikkeet

Onko Savonlinnassa muita tatuointiliikkeitä kuin his masters tattoo? Onko kyseinen paikka hyvä ja hygieeninen?
41205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olla Igor's savonlinnassa myöskin. His master'sista ei ainakaan minulla ole kuin hyviä kokemuksia. Asiantuntevia hemmoja ja tatuointeihin olen tyytyväinen

Äänestä

minä menisin his mastersille kuin igor'sille.

Äänestä

suomen kamaralla pahemmin huonohygienisiä tatuointiliikkeitä on...käden jälki ja hinta määräävät valinnoissa.kiitos.

Äänestä
  • niitäkin kyllä löytyy...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


leila kirjoitti:

Onko Savonlinnassa muita tatuointiliikkeitä kuin his masters tattoo? Onko kyseinen paikka hyvä ja hygieeninen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu