miten saan painoa lisää? tiedän että olen laiha, mutten voi hyväksyä sitä. kaikki sanoo että jos en syö, kuolen. perheen mieliksi aion nyt lihoa 5 kg ja elää loppuelämäni masennuksessa.
175/46
manteli
61258
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
et voi hyväksyä sitä että olet laiha?
kirjoitin viestin vähän epäsekavasti. siis en voi hyväksyä sitä että minun pitäisi lihoa.
Viis kiloo ei oo paljoo, tuut vaan vähän terveemmäks! 175/51 ei TOD oo viel normaalipainonen! Tee se perhees ja ittes vuoksi..
Kyllä tollaisen asian takia kannattaa masentua.
Elämän laatu paranee sillä 5kg niin paljon että se voittaa pari pikku masennusta.
hanki painosi vaikka lihaksina ruipelo niin kaikki on tyytyväisiä.
noniin, nyt saan varmaan vihat päälleni,mut olen about sun pitunen, himpun pitempi, mutta mua kiinnostais et millasta ruokavalioo pidät yllä , vai syötkö juuri mitään? itselläni olisi tarkoitus laihduttaa tuohon 50-52 kiloon (nyt 55-56)mutta kun eivät tunnu lähtevän millään.tosin syön tällä hetkellä varmaankin aika paljon, siis oikeasti todella paljon varmaan 1500 kalorii/d voi olla enemmänki :O , mutta kun en ole mitään masokisti ainesta että haluaisin kitua nälissäni, mutta siis, miten olet saanut pudotettua painon? onko ainut reitti syömättömyys? liikutko paljon?... kiitos,toivottavasti vastaat..niija koita nyt edes se viis kiloo lihottaa. luulen että sen jälkeen näytät laihalta, et luurangolta.=)