kertokaa kuinka mä tapan itteni mahd.nopeesti!!! ei ne mua kouluun päästä, mä en pääse minnekää! auttakaa mua tappamaan itseni!
KERTOKAA
henna-riika
6973
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
päässytkään osastolle??? Miksi?
ekaks pitää mennä johonkin ihmeen kartotustilanteeseen sinne.enkä mä tahdo! mähän en enää punnittavaks tai sörkittäväks suostu.kai ihmisellä jotain päätäntävaltaa pitäs olla!!
"ekaks pitää mennä johonkin ihmeen kartotustilanteeseen sinne.enkä mä tahdo! mähän en enää punnittavaks tai sörkittäväks suostu.kai ihmisellä jotain päätäntävaltaa pitäs olla!! "
Sun ikäselläs on paljonkin päätäntävaltaa,ja paljon varmasti vielä valtaa tilanteesees,mitkä sun mitat on? Jos ne näkee et yrität niin et joudu osastolle ja pääset kouluun.Älä viitsi valittaa. Vai onko toi vaan huomionkerjäämistä tältä palstalta?
ei musta kyllä siltä tunnu.enkä mä aio suostuu enää punnittavaks.eihän ketään voi vaa`alle väkisin pakottaa. vähän vaikeeta saada mut pysymään siinä paikoillani.mun ruumis,mun paino!
ne ei enää mua punnitse.ja mä syön tasan niinkuin itsestäni hyvältä tuntuu. en minkään kaavamaisten ohjeiden mukasesti ja tiettyjä määriä.ei mua siihen voida pakottaa.kunhan pidän itseni tarpeeks hyvässä kunnossa etten joudu letkuruokintaan.kyllä mä syön. mutta ei mun ole pakko syödä niin paljon että lihoaisin.mä päätän siitä tasan itse.
mitkä on sun mitat, ku nuin pahasti reagoit
Siinä nopea tapa sulle!