kokemuksia

onkos muilla 206 kuskeilla kokemuksia "tunto sarvista" se on eräs auton osa joka ei jostain syystä pelaa oikein?? tarkennan kysymyksen jos on tarvis
5949
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...ICEn ohjainviikseä GTIssä?

Äänestä
  • Suosittelisin ottamaan pois toiminnasta nuo lampunpesurit. Ne tuhlaa vain pesunestettä. Omassani on muutoskytkentä, eli saa peusun lampuille halutessaan erillisellä katkaisijalla. Lampunpesurin saa pois toiminnasta 206:ssa seuraavasti: Kurkkaa auton konehuoneen alle ja katse oikeaan etupyörään "näkyypi" pesusäiliö ja siinä kaksi mustaa pumppua. Isompi pumppu on tarkoitettu ajovalonpesureille ja pienempi lasien pesuun... eli otat isommasta pumpusta ruskean liitimen pois paikoiltaan. Tuohon liittimeen tulee vaaleansininen ja keltavihreäjohto.

    Äänestä

  • noita ajovalon pesureita tarkoitin.
    takuu on mennyt umpeen

    Äänestä


tuntuivata takertelevan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


206 kirjoitti:

onkos muilla 206 kuskeilla kokemuksia "tunto sarvista" se on eräs auton osa joka ei jostain syystä pelaa oikein?? tarkennan kysymyksen jos on tarvis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu