Johanna Raunion T:t

Tizzit näkyy yhdessä elokuvassa.
Eivät ole kylläkään DD/EE kokoa
43402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö Höpö ja Höpö

Äänestä

Olen itse testannut

Äänestä
  • Vai että isot tissit, Sallikaa mun nauraa... heh heh heh

    Täytyy nyt ilkeesti kysyä että onko savolainen peräkammarin poika edes naisen tissiä nähnyt muuten kuin äitillä?

    Äänestä

Niin, 70-luvulla sillä ei ollut tissejä ollenkaan. Kuten ei muillakaan misseillä. Ja nyt se kehtaa niitä vilautella, kun on mitä näyttää. 1 1 = 2

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fani.! kirjoitti:

Tizzit näkyy yhdessä elokuvassa.
Eivät ole kylläkään DD/EE kokoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu