Bulgarian lomat

Morjens!
Mitäs paikkaa Bulgariassa suosittelette Lapsettomalle parille, iltamenoja saisi olla kohtuullisesti ja ranta hyvä?
21014
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja ajankohtahan olisi toukokuun loppu

Äänestä
  • Viime kesänä tuli käytyä Varnan kultahietikolla, ja täytyy sanoa että oli kyllä upea kokemus. Jos kaipaat sekä rauhallista makoilua päivällä, että riehakasta menoa illalla, niin Varnan kultahietikko on se paikka minne mennä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matkakuumessa kirjoitti:

Morjens!
Mitäs paikkaa Bulgariassa suosittelette Lapsettomalle parille, iltamenoja saisi olla kohtuullisesti ja ranta hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu