Mitä mieltä..?

Niin, jos tatuoisi Alfa-logosta tuon käärmeen käsivarteen, voisi olla aika asiallinen...=) ?
4422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

.. nyt kuitenkaan. Ei oikein sovi tyyliin minun mielestäni. Jos sen johonkin tatuoi niin otsa olis minusta paljon parempi ja "korkeatasoisempi" paikka ;-/

Äänestä
  • otsaan se tosiaan kuuluisi... en nyt tarkoittanut, että itse ottaisin moista tatuointia, kunhan nyt vaan tuli mieleen..

    Äänestä

  • Scuore sportivo kirjoitti:

    otsaan se tosiaan kuuluisi... en nyt tarkoittanut, että itse ottaisin moista tatuointia, kunhan nyt vaan tuli mieleen..

    että olit tosissas. Yks idea vielä, siilitukka ja siihen ajetaan sitte se käärme niinku kaljuksi, tukan vois tietenki värjätä vielä Alfa Rossoksi.
    Kuka tekee ekana?

    Äänestä

  • 166 kirjoitti:

    että olit tosissas. Yks idea vielä, siilitukka ja siihen ajetaan sitte se käärme niinku kaljuksi, tukan vois tietenki värjätä vielä Alfa Rossoksi.
    Kuka tekee ekana?

    Pitää käydä kysymässä ruokavarastosta löytyykö niiltä 'Alfa Rosso'-hiusväriä...=) Vihreää väriä pitää myös saada, että saa käärmeen värjättyä..

    Voi olla että tuo hiustyyli keräisi katseita enemmän kuin Alfa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Scuore sportivo kirjoitti:

Niin, jos tatuoisi Alfa-logosta tuon käärmeen käsivarteen, voisi olla aika asiallinen...=) ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu