Voittekos pistää listaa Rammsteinin videoista, olisi ihan kiva nähdä että kuinka paljon niitä videoita heille on kertynyt.Kiitos.
R+ videot
3
589
Vastaukset
- Marri
- Sonne
- Ich Will
- Rosenrot
- Stripped
- Engel
- Mutter
- Du Riechst So Gut
- Du Hast
- Mein Teil
- Feuer Frei!
- Rammstein
- Links 2-3-4
- Du Riechst So Gut 98
- Seemann
- Benzin
- Ohne Dich
- Keine Lust
- Amerika- mustasurma.
vielä on yksi video se kappaleesta Das Modell joka on audionakin vain singlenä,ellen ole väärässä.
video tehtiin 1997, mutta rammstein ei pitänyt siitä ja sitä ei koskaan julkaistu... - 192
mustasurma. kirjoitti:
vielä on yksi video se kappaleesta Das Modell joka on audionakin vain singlenä,ellen ole väärässä.
video tehtiin 1997, mutta rammstein ei pitänyt siitä ja sitä ei koskaan julkaistu...Siitä on olemassa jonkinlainen Making of video. Muistaakseni vaan tosi huonolla laadulla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin34212050IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3618036Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut963444Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982298Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1572297Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81686- 1101281
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin611139Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26918MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk350843