on kun tänään tältä palstalta huokuu masentuneisuus viesteistä päätellen. Eikö ihastuminen ole kuitenkin ihana juttu? Ajatelkaa, jos ei enää sellaisia tunteita tuntisi koskaan. Mitä siitä tulisi. Vaikka se joskus koskee ja tuntuis et iskee koko ajan päätänsä seinään, niin silti. Ihastuneena olo on ihanaa. Onko kukaan samaa mieltä tänään??? :)
Mikä siinä
-södetin-
6687
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
nyt on perjantai ja kolmastoista päivä. Tänään ei kannata edes ajatella mitään ihastusta.. Paremmin menis jos ei ihastuis.
fyysisesti ;)
Ajattelen HÄNTÄ nyt oikein ajan kanssa, mikä aiheuttaa henkistä tuskaa.
se vielä helpottaa...koita kestää.
..kyllä se helpottaa, kun jaksaa vaan kärvistellä..onhan tässä jo vuosi kituutettu..eiköhän se siitä.
ihanaa juuh ja niin on leikkaus ilman puudutusta.
13 päivä ja perjantai, inhoan kaikkia joihin olen koskaan ihastunut.
Uskotaan sitten. Sä et koskaan ollutkaan kiinnostunut. Olishan se pitänyt arvata, et kukas nyt munlaiseen vois.Ei sun mua tarvi nähdä enää. Pysyn poissa näkyvistäsi sitten, kun sitä haluat.Sä onnistuit pilaamaan päiväni todella.