Mitkä kolme olisi järkevintä valita Laitoshuoltajan at:n valinnaisista osista?
Laitoshuoltajan at
valinnaiset osat
5727
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ainaskin se ateria palvelut, koska sitä ainakin sairaalassa tarvitaan...ja jos sairaala maailmaa kiinnostaa ni sit vie se välinehuolto. Mitä niitä nyt muita olikaan..kävin laitossiivooja koulutuksen vuosia sitten..en muista. Olisko sit vie joku hygienia palvelut. Mulla ei noita valinnaisia osia ole suoritettu, koska kävin vain sen laitossiivooja-koulutuksen. Aikomukseni oli kyllä suorittaa ne valinnaiset myöhemmin, mutta mielenkiintoni lopahti ja vaihdoin vallan alaa.
ateriapalvelut,sisältää hygieniapassin.
huolenpitopalvelut
välinehuolto
Yrittäjyyden, tekstiilit ja erityiskohteet. Yrittäjyys siis kiinnostaisi. Joskus.
Ootko päättänyt mitkä otat vai mitkä siis oot jo valinnut? Eikö se menekin niin, että suosituimmat noista valinnaisista toteutetaan?
Suoritan tutkinnon virtuaalikoulussa, noste-ohjelmalla :)
Katselin, että mukavia vois olla aula- ja kokouspalvelut sekä erityiskohteiden siivouspalvelut. Välinehuoltoakin mietin ja ateriapalveluita. Huolenpidon tiputan samantien pois, minusta ei nyt vaan ole kenenkään vaippoja vaihtamaan.