Nyt meni vähän överiksi kuulkaa... Teidän mielestä väkivaltakin on Ok jos Perttu sitä harrastaa. 100 % varmasti muilta kilpailijoilta ei olisi sallittu tällaista. Ei varmaan haittaisi vaikka Perttu tappaisi jonkun, pistettäisiin sekin vaan aitouden piikkiin.
Perttu on ilmeisesti jumala
Haloo
7760
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Onko Perttu Jumala?? Mistä kuulit tämän? Olen nähnyt sitten Jumalan, halleluuja!! Tämä on todellakin ihme, ajatelkaa: Jumala näyttätyi meille kuolevaisille! Taidankin tästä lähtien mennä sunnuntaisin kirkkoon kunnioittamaan Perttua!
Sinuna en ottaisi kaikkea vakavasti ja pitäytyisin niissä lääkkeissä, jotka lääkäri on määrännyt.
turhanpäiväisellä palstalla pyörivä yksinäinen sielu...
ketkähän ne oli psyykelääkkeiden tarpeessa syksyllä SubTV:n BB-foorumissa?
pienikin kritiikki Pertusta, niin heti oli lauma aggressiivisia, herjaavia ja panettelevia Perttu-faneja kimpussa. eivät ainakaan he ottaneet hommaa leikin kannalta.
aina uusi provo pertusta, pitää olla joku vika tällä kaverilla kun eri nimimerkeillä aloittaa uuden haukkumisen. eihän se sitä pelasta että perttu voitti . . .
jo kulunut aikaa,kait jokainen ihminen viisastuu töppäyksistään.jätä jo pertun parjaaminen,olet tosi syvältä.mene itseesi ja tutkiskele oletko rikkeetön ihminen.
JA TOIVOO ETTÄ PERTUSTA EI TULISI TURMIOLAN TOMMIA. On varmaan taipumusta.