Kaakelikoristeita

Tietääkö kukaan mitkä kaupat myyvät liimatavia kaakelikoristeita, etsin jo K-Raudasta mutta siellä ei ole myynnissä.
2457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tein itse koristeet kalvoväreillä. Tuli tosi hienot ja käytännöllistä on, että ne tarttuvat vain painamalla kaakeliin. Sitten kun kyllästyy, repäisee vain pois ja tekee uudenlaiset! Jos ei osaa piirtää itse kuvioita, voi kalvon alle laittaa haluamansa kuvan tai kuvion ja tehdä mallin avulla. itse tein vapaalla kädellä ruusuja ja erimallisia lehtiä. kaikki ovat ihmetelleet niitä ja pitäneet ideaa hyvänä, koska uudet voi vaihtaa kun kyllästyy.

Äänestä

ja olen kyllä mielestäni K-raudassakin nähnyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kylpyhuoneeseen kirjoitti:

Tietääkö kukaan mitkä kaupat myyvät liimatavia kaakelikoristeita, etsin jo K-Raudasta mutta siellä ei ole myynnissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu