http://www.saminkotisivu.urli.net
http://www.stfoorumi.urli.net
http://www.kotisivulista.urli.net
Ylin sivuista ei ole uusi sivu, vaan olen jo ennenkin mainostanut sitä täällä. Keskimmäinen on keskustelupalsta, ja alin on lista, jonne voi lisätä oman kotisivunsa.
http://www.stfoorumi.urli.net
http://www.kotisivulista.urli.net
Ylin sivuista ei ole uusi sivu, vaan olen jo ennenkin mainostanut sitä täällä. Keskimmäinen on keskustelupalsta, ja alin on lista, jonne voi lisätä oman kotisivunsa.
Vastaukset 7
Vanhimmat
1. linkki vie sivulle http://www.freewebs.com/smmt/ eli jos tuo oikea osoite olisi annettu, niin eipä olisi tarvinnut mennä; freewebs=emptyspace.
2. ja 3. linkki vievät jonnekin tyhjille sivuille, missä ei ole kuin pari otsikkoa.
Onko nyt hyvä mieli?
Siellä STFoorumissa on se ehdota uutta aihetta -linkki, josta voi klikata ja ehdottaa aihetta, josta haluaisi keskustella.
ja niin edelleen. On kyllä pcnörttien taso vajonnut alas. Et kyllä oikeasti voi sanoa itseäsi nörtiksi. Nörtit nääs osaavat tehdä jotain eivätkä vain esitä osaavansa. Ei ne sun "sivut" löydy hakukoneilla yhtään sen nopeampaa, vaikka kuinka monesti päivässä nakkaisit tänne niitä osoitteitasi... Kyllästyttää jo. Menepäs nörtinalku itseesi ja palaa asiaan kun olet oikeasti saavuttanut nörttitason.
No jos kerran itse osaat tehdä parempia sivuja, niin tee ja laita niiden linkki tänne.
HUOM: niiden sivujen pitää sitten olla käsin koodattu muistiolla!
Mun sivut on tehty Muistiolla, että sillee. Enkä siltikään sano itseäni nörtiksi :) Ja niiden linkki löytyy tästä keskusteluosiosta. Etsivä löytää. Ja värit ovat tasantarkkaan huomattavasti paremmat ja muutenkin sivujen ulkoasua on mietitty paljon enemmän kuin noilla sun "sivuilla".
En usko, että sivusi ovat oikeasti täällä jossain, kun et edes linkkiä suostu laittamaan.
kun etsii. Näillä sivuilla on haku ja kyllä kai nyt yks nörtti sen mun ainokaisen ilmoituksen kotisivuistani löytää (ainoa vinkki minkä tulet saamaan: joulukuu 2005). Ovatpa sen muutkin löytäneet ja sivuillani käyneet. Mun sivut eivät ole mitkään "lataa pelejä", "mainosta omia sivujasi", eivätkä sisällä mitään hilavitkuttimia eivätkä myöskään todella h-i-t-a-a-s-t-i latautuvia kuvia. Mutta jokainen tyylillään tai tyylittömyydellään.