VALVOJA,OHOI!

Mitähä?Sokeako oon,vai mihin helevataan kadonnut muutaman päivän takainen kyssärini otsakkeella "kuinka pian"???
Kysymys oli siitä,kuinka pian redu alkanut immeisillä vaikuttaa.Muutama vastauskin oli tullut...ja nyt - ei missään?
HÄ??
Ei käsittääkseni sisältänyt mitään boikotoitavaa?
2900
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Viesti siirretty Terveys/Laihdutus/Yleistä laihdutuksesta otsikon alle, jonne tästä eteenpäin tulen siirtämään kaikki Redu- ym. laihdutuspillereitä koskevat tekstit.

Tällä palstalla kun on edelleenkin tarkoitus keskustella lihavuudesta, eikä laihdutuspillereistä.

Äänestä

ja joo,on kyllä parempi paikka aiheelle,olen samaa mieltä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mihin katosi ? kirjoitti:

Mitähä?Sokeako oon,vai mihin helevataan kadonnut muutaman päivän takainen kyssärini otsakkeella "kuinka pian"???
Kysymys oli siitä,kuinka pian redu alkanut immeisillä vaikuttaa.Muutama vastauskin oli tullut...ja nyt - ei missään?
HÄ??
Ei käsittääkseni sisältänyt mitään boikotoitavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu