sami-talo kokemukset kehiin

hinta-laatu
toimintasisältö
yms....
2805
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun talopaketeissa ei ole muutakuin seinät ja kopioidut epäselvät kuvat jonkin talon rakenteista ja jääkaappi ?

Äänestä
  • Näinhän se oli!
    Johtajat vaihtui, henkilöstö jatkoi...
    Nyt kai kuuluu systeemi Finndomo konserniin?
    Kevyet mullat, amen.
    Joku voisi kai kirjoittaa historian.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aurinko kirjoitti:

hinta-laatu
toimintasisältö
yms....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu