Ladataan…
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Pitää ensin selvittää Onko moottorisi ns. Talbot-moottori. Kaikki riippuu siitä.
Joo, luulisin että sopii. Sama kone ja laatikko kun on, niin pitäs "mätsätä"...
...että meidän GR:ssä on BE vaihteisto
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Tietämätön kirjoitti:Sopivatko 309 GR 1.6 88:siin 309 XS 1.6 89:sin vetoakselit?
Tietämätön kirjoitti:
Sopivatko 309 GR 1.6 88:siin 309 XS 1.6 89:sin vetoakselit?
kirjoitti:
Vahvista puhelinnumerosi kommentoidaksesi
Uudet käyttäjät vahvistavat puhelinnumeronsa ennen ensimmäistä viestiä. Saat vahvistuskoodin tekstiviestinä, ja palaat sen jälkeen takaisin tähän.
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Pitää ensin selvittää Onko moottorisi ns. Talbot-
moottori. Kaikki riippuu siitä.
Joo, luulisin että sopii. Sama kone ja laatikko
kun on, niin pitäs "mätsätä"...
...että meidän GR:ssä on BE vaihteisto