AMIS ON PERSEESTÄ!!!!! LUKIO RULES.....

Siis toi ei oo totta mut kuitenkin....
10931
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kuulehan saatanan MÄTÄ iiro!!!!
Haista PASKA!!!! Se on ihan siitä kiinni mistä tykkää =)

Äänestä
  • se ny oli sellane vitsi... mä en edes tiedä...

    Äänestä

sinne mene kaikki bodarit ja muut koska ne o salilla ja ei ehi lukee kokeisiin niinqu kaikki saatana lukutoukat jotka menee lukioon!!!!!

Äänestä

IME SINÄ RUNKKARI-LUKUTOUKKA PERSETTÄS!!!!!!!!

Äänestä

ÄLKÄÄÄ TE HOMOT NYT NUSSIKO IIROA

Äänestä

KUMPIKII ON PERSEESTÄ

Äänestä

Ketju vuodelta 2002, ha. Mutta koulu on perseestä, oli mikä koulu tahansa. Kuka oikeesti haluaa edes opiskella? ;)

Äänestä

no voi olla et lukio voittaa amiksen mut arkihten myös amista koska mun isä puolel on 4,2 tonnin palkka ja se kävi amiksen ja sit jonku insirööri koulun :>

Äänestä

Siis faktahan on että amis on (99 %) helpompi kun lukio. Eipä sielta paljon läksyä ole. Palkka kehitys riippuu täysin jatkosuuntautumisesta ja pyrkimyksistä molemmissa tapauksissa.

Kumpi on viisaampaa: tehdä itsestään viisas vai olla viisas ja pysyä tyhmänä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iirox! kirjoitti:

Siis toi ei oo totta mut kuitenkin....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu