antti

tyttö kyselee antista, joka asuu naukiossa? Tumma, söpö ja vähän ujonsorttinen.n. 30-vuotias? käy yleensä yksin kylillä. Minkälainen heppu? kannattaako tuhlata aikaa?
21010
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se haluaa olla yksin.

Mitä jos seuraavaksi ottaisit yhden rohkaisusiiderin ja oikein itse kysyisit, eiks joo??=)

Äänestä
  • olet pikkuraukka antilta saanut? voi sinua...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiinnostais kirjoitti:

tyttö kyselee antista, joka asuu naukiossa? Tumma, söpö ja vähän ujonsorttinen.n. 30-vuotias? käy yleensä yksin kylillä. Minkälainen heppu? kannattaako tuhlata aikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu