Oon 179 cm ja painan 34 kg?
Oonko läski?
Tynnyri
81100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
mä oon 162cm ja painan 120 kiloa.. oooon ihan kuosissa.
Mulla on pituutta 166,5cm ja painoa n.50kg.Mitäpä arvelette:Pitäiskö vähentää vaiko nostaa,mitä?
no todellaki.. laihutahan vielä loputki niin oot vielä läskinpi ! tollo
Ziiz aiwan ihQ Feikki niinQ
joo sä oot siis semmonen tankki että en oo toista kuullukkaa..!! hohhoi.. kuten oon joskus tällä palstalla aikasemmin sanonu niin oon 174 ja jtn 60 kiloo.. et semmosta, enkä oo kuule läskiä nähnykkää!
mä oon 166cm, painan 45kg.
Mun mitat on 180cm/11kg . Mun perhe niinku häpee liikkuu tällasen läskin kanssa. Ne jättää mut aina himaan ja mä olen ihan että voi saasta, taaskaan en pääse nuuhii karkkihyllyjä ja vetelee lakumix pussii kaksin käsin. Ja mix?
No ku mutsi on 150cm ja painaa 9 kiloo ja fatsi saman. Tosi kauheeta olis jos painasin 30 kiloo niinku sä, liikukste mutsin ja fatsin kans ihan normaalisti?
Hei ihan oikeesti.. Et jaksas olla lapsellisempi! Ton on pakko olla provo, kukaan ei voi olla noin vitun IDIOOTTI!!!