KOLAHTELU

MISTÄ JOHTUU VM.-97 VASEMMALTA TAKA PUOLELLTA KUULUVA
KOLAHTELU.OLEN TUTKINUT JA TOPANNUT VAIJERIT,PAKOPUTKET UUDET ISKARIT ON.
2598
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

CAPSLOCKI POIS PÄÄLTÄ...

Äänestä

Takakelkka kiinnitetään koriin kumityynyillä! 2kpl etupuolella 2kpl takapuolella! Helpoin konsti testata kummat on rikki on että nykäse autoa 1 vaihteellä pikkusen eteenpäin ja nyi samalla käsijarrua.Jos kolahtaa on etummaiset rikki mikäli ei tee pakilla sama homma.Jos kolahtaa on taaimaiset rikki. On muuten ZX:ien perusvika noi taka-akselin kumityynyt!YMMÄRSITKÖ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ZX 1.8 UUSI OMISTAJA kirjoitti:

MISTÄ JOHTUU VM.-97 VASEMMALTA TAKA PUOLELLTA KUULUVA
KOLAHTELU.OLEN TUTKINUT JA TOPANNUT VAIJERIT,PAKOPUTKET UUDET ISKARIT ON.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu