Tässä topicissa saa kuka tahansa kertoa minkälainen kalu on seksikäs, siis sellainen joka saa sinut todella haluamaan sitä tai josta olet todella ylpeä.
Oma unelmakaluni on sellainen 10 cm levossa ja 18 stondiksessa.Ei mikään hirveän paksu vaan ennemmin pitkä ja ohut. Ja sitten isot kivekset ja sheivattu karvoitus. Sheivattu silleen että peniksen päässä on karvoitusta, mutta muuten posliini.
Nämä kriteerit jos joku täyttää niin... HOT.
Oma unelmakaluni on sellainen 10 cm levossa ja 18 stondiksessa.Ei mikään hirveän paksu vaan ennemmin pitkä ja ohut. Ja sitten isot kivekset ja sheivattu karvoitus. Sheivattu silleen että peniksen päässä on karvoitusta, mutta muuten posliini.
Nämä kriteerit jos joku täyttää niin... HOT.
Vastaukset 11
Vanhimmat
herrajumala...
"Sheivattu silleen että peniksen päässä on karvoitusta, mutta muuten posliini."
öö... ei ainakaan mulla kalun päässä oo karvoitusta.
Mut joka tapaukses ite oon sheivannu melkein kaikki karvat, tuntuu ja näyttää hyvältä.
Tämmöinen ois PARAS:
Levossa 13cm erektiossa 19cm ja aikast paksu sais olla, ei ohut missään nimessä.
Ei karvan karvaa missään ja kivet pitäis ehdottomasti olla pienet!!! Ja iso terska.
(Btw mitä ihmettä tarkoitit sillä että "peniksen päässä karvoitusta"??? Eihän siellä kasva karvaa ja ONNEKSI ei!)
Mulla on just toi 13/19 ja iso ja seksikäs !!
Ei ole tapana mittailla penistä eikä se karvoitus/karvattomuus tee seksikästä penistä.
Seksikkään peniksen tekee se, että se ensinkin on erektiossa ja yleisesti kauniin näköineen. Sen tekee yleisesti muodot (terska) verisuonet, urat jne jne
Seksikkyydellä tarkoitan sitä, että kun sitä katselee ei malta pitää suutaan ja käsiään erossa siitä.
Toisaalta en live-elämässä ole törmännyt muihin kuin seksikkäisiin peniksiin, joten ei varmaan paljoa vaadita sen suhteen tai sitten olen vain törmännyt luksuspeniksiin.
pää pantiksi, pedofiilit hirteen!
millanen se on levossa? eikä koolla ole useampien mielestä väliä. riittänee että yltää "pohjaan"
ei sillä oo mitään väliä minkälainen kalu on, luonne ja nää on ekana! hoijakkaa.
Kyllä saat sellaista kalua etsiä jossa karvat päässä kasvaisi. Useimmiten ne kasvaa juuressa.
olishan se varmaan muijille hyvä ku olis ne karvat tos terskas, vähä niinku juomu kondomi omasta takaa :D
mulla olis ihana imee semmosta 20 cm ja melko paksuu ja olen mies... :P