käykääs kattoo

61696
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

en usko että kuva on samasta miehestä,tai sitten hän käynyt kirurgin vastaan otolla kiristämässä nahkaansa
kun laihtuu noin rajusti niin iho ei kiristy samaan tahtiin,vaan yleensä jää "roikkumaan".

Äänestä

Tosiaankin vastuuntunnotonta laittaa tollasta linkkiä tänne! Oli täysin eri äijät kuvissa!

Joillakin on oikeasti ongelmia ja uskovat tollasta ja kokeilevat bulimiaa hyvänä keinona laihduttaa! Ja paskat!

Äänestä

tuli heti mieleen et miten se on niin kiintee...aika hyvä...
No tosta sen huomaa et tääl netis voi olla ihan mitä tahansa paskaa...mitään ei kandee ottaa tosissaan... :)

Äänestä
  • "mitään ei kandee ottaa tosissaan..."

    En usko!

    Äänestä

  • hejjj kirjoitti:

    "mitään ei kandee ottaa tosissaan..."

    En usko!

    huomaakos joku parrasta että ennen ollut harmaa ja nyt tumma, harvoin se näinpäin menee...

    Äänestä

  • ei ole sama kirjoitti:

    huomaakos joku parrasta että ennen ollut harmaa ja nyt tumma, harvoin se näinpäin menee...

    kukaan ei laihdu januarysta novemberiin 200 kiloa, eikä ihminen pysty luomaan nahkaansa uudelleen. Miehen nenä on myös KASVANUT laihdutuksen myötä, liekö rasva mennyt nenään, yleinenkin "ongelma"?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tätä kirjoitti:

kuvaa: http://www.bandon.tv/mongoland.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu