Tiina ja Antti

olivat Venla-gaalassa kuvattu. Todella söden näköisiä. Harmi etteivät voittaneet BB:tä. Tiina oli todella naisellinen kuvassa.
32065
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mahtaneeko Tiinan ja Antin välillä olla jotain muutakin kuin ystävyyttä? Tuntuvat viihtyvän melko runsaasti yhdessä.Eikö tällaista huhuttu jo talossa olon aikana?

Äänestä
  • tiedän,kun kirjoittelet höpöjä;)

    Äänestä

  • Talon tapahtumia kirjoitti:

    tiedän,kun kirjoittelet höpöjä;)

    eikös se ollut Iina joka antin kimpussa oli?
    tiinallahan oli jo taloon mennessä ja poistullessa oma mies. miten muuten Terhin kävi? onko hänestä uutisiä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seiskassa kirjoitti:

olivat Venla-gaalassa kuvattu. Todella söden näköisiä. Harmi etteivät voittaneet BB:tä. Tiina oli todella naisellinen kuvassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu